Гала-концерт Кубку першокурсника

Новини коледжу

Найочікуваніша і найхвилююча подія листопаду, на яку чекали не тільки студенти університету, а й студенти нашого коледжу, зібрала повну залу глядачів на гала концерт

14 листопада гала-концерт розпочався з виступу вихованців Запорізької музичної школи №1, який подарував глядачам гарний настрій.

Геннадій Васильчук, проректор з наукової роботи ЗНУ, привітав усіх з успішним та блискучим завершенням конкурсу та відмітив кращих студентів у різних номінаціях, серед яких буди студенти нашого коледжу.

Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ виступили із флешмобом та піснею, які дуже сподобались глядачам та задали настрій на подальші виступи.

Для оголошення номінацій та переможців у творчому конкурсі кубку першокурсника за версією ЗНУ live, на сцену були запрошені Антон Назаренко, студент 4 курсу факультету соціології та управління, та Катерина Саркісова, студентка 3 курсу спеціальності журналістика ЕПК ЗНУ.

Першокурсників коледжу нагородили у номінаціях «Кращий жарт» та «Кращий ведучий» і оголосили перше місце у Кубку першокурсника (за версією ЗНУ-live).

Із запальними танцями виступили інші факультети. Усі жваво і голосно підтримували своїх одногрупників, раділи та занурювали у атмосферу боротьби.

Для урочистого нагородження переможців у творчому конкурсі Кубок першокурсника запросили Антона Осадчука, фахівця Центру культури ЗНУ, бренд-менеджера компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні, і Юлію Янько, експерт-консультанта й директора Центру культури ЗНУ, які дуже довго тримали напругу у залі, не називаючи переможців, що додало ще більше цікавості. 

Отже, результати Кубку першокурсника такі:

  • 3 місце зайняли факультети історичного та соціальної педагогіки
  • 2 місце розділили студенти Економіко-правничого коледжу та факультету соціології та управління
  • 1 місце дісталося факультетам журналістики та філології іноземної мови
  • Гран-прі разом цього вечора взяв юридичний факультет.

Кубок першокурсника залишив гарний присмак та подарував багато гарних емоцій не тільки учасникам, які дуже ретельно та довго готували цю запальну та неймовірну подію, а й глядачам та вболівальникам, серед яких були адміністрація на чолі з директором коледжу Оленою Грибановою.

Ще раз вітаємо всіх переможців і бажаємо вам творчої наснаги!

Аліна Тесленко

Добавить комментарий