В ЕПК ЗНУ провели IX Міжнародну природознавчу гру «Геліантус – 2018»

Новини коледжу

15 листопада 2018 року в стінах Економіко-правничого коледжу відбулася IX Міжнародна природознавча гра «Геліантус – 2018». У цьому році участь у грі взяли 79 студентів нашого коледжу. Найактівнішими учасниками гри стали студенти II курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення у складі 28 чоловік.

«Геліантус» є змаганням, у якому студенти можуть показати свої знання у різних навчальних дисциплінах, зокрема таких як: фізика, біологія, географія та хімія. Природознавча гра дає змогу студентам розкрити свої здібності, тому що гра сформована не тільки на знаннях предметів, а й логічному мисленні та уяві. 

На початку заходу студентів привітала та побажала успіхів викладач фізики Ірина Шпуганич. Пояснивши правила та вимоги до написання гри «Геліантус», учасники отримали завдання та бланки для відповідей. Завдання були розподілені на декілька підтем: 

  • «Зв’язок та комунікація» 
  • «Палива та енергетика» 
  • «Здоров’я та діагностика» 
  • «Погода та клімат» 

Усі завдання були у незвичній формі. Для того, щоб гра не була нудною було використано: яскраві малюнки, смайли, схеми, діаграми, карту світу та навіть вірші.

Напружена тиша стояла у аудиторії. Було зрозуміло,що студенти дуже серйозно готувалися до конкурсу, тому що вони швидко відповідали на досить складні завдання. 

Своїми враженнями від гри поділилась студентка I курсу Гончарова Софія: «Гра була захоплююча та цікава. Вона сподобалась тим, що у грі «Геліантус» було з’єднано декілька предметів. Більш за все мені сподобались питання з біології, вони були більш зрозумілі, простіші та цікавіші». 

Ось що думає про цю гру студентка I курсу Алдошина Тетяна: «Я була вражена цьогорічною грою, тому що було зібрано питання ,які ми не вивчали у школі та коледжі, вони були більш наукові, не з повсякденного життя.Ось наприклад, я не знала,що компанія BAYER у 1980 році розпочала виробництво ліків, які у своєму складі мали інфекцію, через яку згодом дуже багато людей захворіло на СНІД». 

Інформація про умови проведення гри «Геліантус», завдання та результати гри розміщені на веб-сайті: helianthus.com.ua.

Поліна Паламарчук, Аліна Тесленко, Ірина Шпуганич

Добавить комментарий