В Економіко-правничому коледжі відбулася посвята першокурсників у студенти

Новини коледжу

31 серпня в Економіко-правничому коледжі за доброю традицією посвячують у першокурсники новачків, які у цьому році здобули право навчатися на базі ЗНУ.

Зранку молоде поповнення коледжу зустріли організатори свята, розподілили за спеціальностями, яких тут зараз нараховується десять. Після чого групи вишикувалися на сходинках біля навчального корпусу № 2 та зробили свої перші спільні фото разом із кураторами. Надалі усіх прибулих гостей чекали в актовій залі урочистості, які відкрили керівники університету та коледжу – в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар і директор ЕПК Олена Грибанова. Вони, а також ведучі свята – завідувач гуманітарним відділенням Олександра Данілкіна та голова циклової комісії суспільних дисциплін і права к.і.н. Максим Носик – привітали учасників зібрання і розповіли про основні досягнення навчального закладу та перспективи, які відкриваються перед його студентами.

У своєму зверненні до учасників свята Олександр Бондар від імені усього ректорату висловив сподівання, що велика когорта талановитої молоді, яка у цьому навчальному році поповнила студентський колектив вишу, своїми зусиллями обов’язково допоможе перетворити ЗНУ на провідний регіональний виш Запорізького краю. Звертаючись до присутніх, Олена Грибанова також зауважила, що майбутні молоді фахівці обов’язково мають продовжити підвищувати свою кваліфікацію на різних факультетах ЗНУ і водночас займатися самовдосконаленням, адже лише такий підхід стане запорукою їхнього стрімкого й вдалого кар’єрного зростання. Отримати необхідний для цього багаж знань їм допоможуть висококваліфіковані викладачі коледжу, яких тут зараз працює 110. Із них майже половина є штатними співробітниками ЗНУ, 3 доктори наук та понад 40 кандидатів наук. Обидва керівники подякували батькам, які виховали гарних дітей і допомогли їм пройти випускні та вступні випробування на шляху до здійснення мрії.

Від імені голови наглядової ради ЗНУ Миколи Фролова Олександр Бондар вручив подяки співробітникам ЕПК, які плідно попрацювали під час цьогорічної вступної кампанії, – Анастасії Дьячек, Лілії Козак, Альоні Ходаковській.

Цей рік особливо знаменний для Економіко-правничого коледжу, адже ми – ювіляри, і нам у цьому навчальному році виповниться 10 років від дня заснування на базі університету. За цей час його досвідчений професорсько-викладацький колектив, який увесь цей час очолює директор Олена Грибанова, підготував і випустив понад тисячу кваліфікованих фахівців. Багато хто з них продовжив навчання на факультетах університету, а ті, хто обрав працю за фахом, вже досяг неабияких результатів, працюючи у колективах провідних фірм, організацій та підприємств не тільки в Україні, а й за кордоном. Тож, нинішня тематична зустріч із новачками та їхніми батьками пройшла під лозунгом: «Економіко-правничий коледж ЗНУ – перспективний вибір! Нам 10 років».

Гордістю ЕПК є його талановиті студенти й випускники, завдяки яким відбувалося становлення найкращих традицій коледжу. Сьогодні відомі в Україні та за її межами імена Анастасії Бризгіної – учасниці збірної команди України з легкої атлетики, призерки чемпіонатів Європи та світу, Анастасії Великоіван – журналістки, співробітниці «8 каналу», Владислава Проценка – молодого науковця, стипендіата програми «Завтра. UA» та багатьох інших. Усім новачкам вони адресували свої відеозвернення.

Окрім того, про свої наукові досягнення та участь у різноманітних заходах (щорічна конференція «Молода наука», проектна діяльність, практика за кордоном тощо), які організовуються для представників університету і коледжу, безпосередньо розповіли старшокурсники ЕПК, які завітали на зустріч із молоддю цього дня, – Костянтин Федосєєв, Ангеліна Сидорова, Дмитро Панков та Дарина Куліченко. А веселі колективи команди КВК «Нет парня» та переможців конкурсу флеш-мобів виступили перед присутніми, наочно демонструючи широке поле для реалізації різноманітних талантів студентів. Адже протягом навчального року у виші проходить низка захопливих й цікавих молодіжних заходів, організованих студентською радою та центром культури ЗНУ.

Треба вказати, що окрім 245 студентів-першокурсників, цього року різні спеціальності ЕПК також поповнили 36 студентів другого курсу. У день зустрічі прозвучали також імена багатьох з них, хто продемонстрував неабиякі досягнення під час вступних випробувань.

В урочистій обстановці молоде покоління коледжу проголосило клятву першокурсника. Під час свята також відбулася презентація гімну ЕПК, який був спеціально створений з нагоди його десятиріччя у ЗНУ. Слова на музику відомої пісні «Україна – це ми» написала завідувач економічним відділенням коледжу Лілія Козак, а виконала гімн – викладач української мови Анна Грушанська.

Після урочистостей першокурсники та студенти другого курсу були розподілені по аудиторіях, де відбулися зустрічі із кураторами груп. А вже 1 вересня вони візьмуть участь у своїй першій лекції на тему «Вивчай Європу – змінюй Україну. Країна починається з тебе». Після чого приєднаються до загальноуніверситетського свята, присвяченого Дню знань.

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1738035152892537

Добавить комментарий