В Економіко-правничий коледж прийшла «Студвесна-2019»

Новини коледжу

29 березня Економіко-правничий коледж взяв участь в традиційному фестивалі художньої самодіяльності від Центру культури ЗНУ «Студвесна-2019».

Найочікуваніший захід весни цього року пройшов під гаслом «Міста та країни» та дав змогу позмагатися між собою командам усіх факультетів.

Команди показували свої номери на концерті, який проходив в актовій залі ЗНУ. Підтримати учасників прийшли не лише студенти, а й викладачі та адміністрація коледжу. Оцінювало виступи команд у кожному з конкурсів компетентне журі у складі випускниці ЗНУ та Голови Студенської ради економічного факультету 2016-2018 рр. Герміне Багдасарян, чемпіон Відкритої Запорізької Ліги КВН 2018 р. та Голова Студенської ради ЗНУ 2016-2017 рр. Антон Назаренко, півфіналіст вокального шоу «Голос країни 7» Олександр Мінаєв, заступник директора та фахівець (фото та відео) Центру культури ЗНУ Антон Осадчук, директор Центру культури ЗНУ Юлія Янько, а також редактор та ведучий Ліги Сміху ЗНУ, голова журі «Студвесни-2019» Микита Налівкін.

Цього року команда ЕПК під гучні оплески вболівальників дивувала присутніх яскравими та запальними танцями, що супроводжувалися світловими ефектами, акробатичним виступом та вокальним номером дівчат з піснею «Все зависит от нас самих», під яку виконувався бальний танець. Команда коледжу побудувала сюжет свого номеру, де поєдналися романтика, гумор та пригоди, навколо подорожі до Атлантиди за допомогою машини часу. В номері учасникам вдалося органічно вписати навіть окреме гумористичне шоу під назвою «Глоток воды», де прозвучали влучні жарти, в тому числі й про деяких членів журі. Закінчилася історія звичайно ж хепі ендом, а всі учасники піднялися на сцену, щоб разом лірично завершити виступ словами: «Цените время — оно никогда не повторится!».  Виступ ЕПК викликав щире захоплення глядачів та схвальні відгуки членів журі, яким виступ дуже сподобався.

Команди біологічного факультету ЗНУ та Торгового коледжу були гідними суперниками для ЕПК. Так, Торговий коледж у своєму виступі показав романтичну комедію, сюжет якої будується навколо задуму закоханого хлопця здивувати свою дівчину подорожжю до Парижу. Команда ж біологічного факультету, виступ якої відкрив цьогорічну Студвесну, сюжетом свого номеру обрала поїздку студентів на практику до Казахстану, де вони мають зіткнутися з низкою кумедних ситуацій. Обидві команди суперників дивували глядачів запальними сучасними танцями та вокальними номерами.

Наступним етапом став конкурс «Імпровізація», де студентам необхідно було продемонструвати свою кмітливість, винахідливість та здатність швидко орієнтуватися, підлаштовуючись під відповіді членів журі. Суть конкурсу полягала у тому, що командам потрібно було придумати смішні запитання для вже готових відповідей, які вигадували судді.

Останнім етапом на сьогодні став конкурс «Вболівальники», де кожному факультету надавалася хвилина, щоб вболівальники могли продемонструвати свою підтримку гучними оплесками. Вболівальники ЕПК активно та дуже гучно підтримали команду свого коледжу не тільки оплесками, а й плакатами та кричалками.

Можна з впевненістю сказати, що цьогорічна Студвесна була однією з найкращих, адже до вже відомих команд приєдналися нові, які цього року дебютували своїми виступами. Номери команд надовго запам’ятаються глядачам своєю емоційністю, веселими жартами, запальними танцями та гарячим запалом, з яким учасники дивували усіх присутніх.

Катерина Дмитренко

 

Добавить комментарий