Вітаємо переможців І етапу олімпіади з математики!

Новини коледжу

Відомо, що декаду математичних дисциплін відкрила олімпіада з математики, яка проходила серед студентів першого курсу всіх спеціальностей. І ось настав цей хвилюючий момент, коли викладачами  циклової комісії математичних дисциплін було підведено підсумки плідної роботи наших першокурсників. Тож, призові місця розподілилися таким чином:

I місце – Марія Чирва, студентка першого курсу спеціальності «туризм» (Викладач: Фоменко Г.М)

II місце – Даря Соколенко, студентка першого курсу спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування»

(Викладач: Фоменко Г.М)

II місце – Світлана Зінькова, студентка першого курсу спеціальності «облік і оподаткування»

(Викладач: Шека Г.А)

III місце – Ольга Сальнікова, студентка першого курсу спеціальності «облік і оподаткування»

(Викладач: Шека Г.А)

III місце – Тетяна Панченко, студентка першого курсу спеціальності «облік і оподаткування»

(Викладач Шека Г.А)

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому та осягнути нові вершини не тільки з області математики, але і з інших цікавих дисциплін!

Результати всіх учасників показані в нижче зазначеному протоколі:

 

№ з/п Прізвище,і’мя студента № групи Кількість балів Місце
1 Чирва Марія К 242-18 22 I
2 Соколенко Дар’я К 72-18 21 II
3 Зінькова Світлана К 71-18 21 II
4 Сальнікова Ольга К 71-18 17 III
5 Панченко Тетяна К 71-18 17 III
6 Гончарова Софія К 61-18 15 IV
7 Кисла Поліна К 242-18 14 V
8 Маковоз Даніл К 121-18 14 V
9 Гранд Микита К 73-18 13 VI
10 Нестор Діана К 242-18 12 VII
11 Баукова Дар’я К 81-18 12 VII
12 Шило Валерія К 72-18 11 VIII
13 Пелих Анастасія К 81-18 11 VIII
14 Дедюкін Олексій К 121-18 10 IX
15 Агапова Вероніка К 61-18 9 X
16 Осіпова Єлизавета К 231/1-18 9 X
17 Салапонова Анна К 231/1-18 9 X
18 Слободян Микита К 121-18 9 X
19 Судакова Поліна К 231/2-18 8 XI
20 Гречаник Анастасія К 121-18 8 XI
21 Огіренко Дар’я К 231/2-18 7 XII
22 Тесленко Аліна К 61-18 6 XIII
23 Сташенко Юлія К 121-18 6 XIII
24 Луців Данило К 121-18 6 XIII
25 Краскова Ірина К 71-18 6 XIII
26 Базилевич Дар’я К 61-18 5 XIV
27 Попій Ілля К 121-18 5 XIV
28 Сергеєва Анна К 71-18 4 XV
29 Бірюк Ганна К 71-18 3 XVI
30 Стєшина Валерія К 71-18 2 XVII
31 Скребець Єва К 61-18 2 XVII
32 Россол Ольга К 81-18 2 XVII
33 Горовой Євген К 72-18 1 XVIII
34 Толмачова Віолетта К 71-18 1 XVIII
35 Паламарчук Поліна К 61-18 0
36 Стешенко Дарина К 81-18 0

Добавить комментарий