Відкриття Тижня мужності та звитяги

Новини коледжу

11 жовтня у стінах коледжу відбулося відкриття Тижня мужності та звитяги, присвячений Дню захисника України.

Розпочали захід  кандидат історичних наук  Максим Носик та керівник фізичного виховання коледжу Анна Білоус. Вони розповіли про важливість тематичного тижня та запросили студентів взяти в ньому активну участь. Також організатори запропонували студентам переглянули відеоролик до Дня захисника України та вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Зі словами привітання до підлітків звернулася директор коледжу Олена Грибанова. Вона привітала усіх присутніх із початком Тижня мужності та звитяги, розповіла про важливість запланованих заходів та долучила студентів до проектної діяльності «Живи і працюй в Україні» (презентація робіт відбудеться у вівторок, 16 жовтня).

Згодом розпочався інтелектуальний квест. У ньому грали 8 команд, що складалися зі студентів 1 та 2 курсів різних спеціальностей.

Першокурсники та другокурсники вирішували історико-літературний та історичний кросворди, а також розв’язували філворд з історичними термінами. Студенти захоплено боролися за перше місце.

За результатами, 1 місце посіла група К 17-18 (спеціальність фізична культура та спорт 1 курс). 2 місце – група К 17-17(спеціальність фізична культура та спорт 2 курс), а 3 місце поділили між собою групи К 81-18 (спеціальність правознавство) та К 242-17 (спеціальність туризм).

Але це все не ще! Вже завтра, 12 жовтня, на студентів чекає брейн-ринг «З Україною в серці»

 Аліна Тесленко

Добавить комментарий