Відкриття декади туризму та природничих дисциплін

Новини коледжу

2 квітня у Економіко-правничому коледжі відбулося відкриття декади туризму та природничих дисциплін.

На відкриття декади були запрошені найактивніші студенти 2 курсу спеціальності туризм. Проводили захід члени циклової комісії туризму та природничих дисциплін: Олена Прилипко, Лариса Ніколаєва, Ольга Учуєва на чолі з головою циклової комісії   Наталією Яцук .

Розпочали декаду студенти групи К 242-17 зі студентами 1-2 курсів та викладачами циклової комісії туризму та природничих дисциплін, проведенням музичного флешмобу—вікторини «Мандруємо чистою Україною». Організаторами заходу у групі К 242-17 були: староста групи Селін Артем, студенти — Горбань Арсеній, Євтушенко Оксана, Пономаренко Ксенія, Матвєєвський Ілля.

Під час музичного флешмобу Селін Артем вразив грою на струнному інструменті — укулеле, який набуває популярності і в Україні. Подоба даного музичного інструменту з’явилася в середині XV століття в Європі. Свою популярність інструмент завоював після виступів гавайських музикантів в рамках Тихоокеанської виставки в Сан-Франциско, в 1915 році.

Продовжилася декада за планом: проведенням Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», у якому активно взяли  участь студенти різних спеціальностей та прибиранням на території коледжу, на чолі з членами циклової комісії Оленою Прилипко  та Ольгою Учуєвою . Студенти привели до ладу клумбу Економіко- правничого коледжу.

Запрошуємо студентів та викладачів Економіко-правничого коледжу до заходів циклової комісії туризму та природничих дисциплін!

Ірина Шпуганич

Іванова Валерія

Добавить комментарий