Відкриття всеукраїнського тижня права

Новини коледжу

10 грудня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося відкриття Всеукраїнського тижня права.

На відкриття тижня з темою «Правова освіта – крок у безпечне майбутнє» було запрошено студентів 1 та 2 курсів. Проводили його  Даря Омельченко, викладач юридичних дисциплін, та студентки 3 курсу групи К 81-16  Уляна Радіонова та Єлизавета Манакова.

На початку заходу студентам запропонували переглянути відеоролик «Права людини», завдяки якому глядачі мали можливість на хвилину опинитися в реальній життєвій ситуації.

Після екскурсу людськими життями Дар’я Омельченко анонсувала план проведення заходу. Першим кроком цього плану було випробувати своїх знань та обізнаності в темі «Прав та обов’язків». Також за допомогою анаграм студенти вправлялися в знаннях термінології з теми «Правознавство».

Учасники заходу мали показати не тільки обізнаність в справах юридичних, а й музичних: підібраній мелодії давали правову оцінку.

В наступній грі «Право на кожен день» були надані ситуації, які трапляються з присутніми кожного дня, та які в яких треба було визначити право. Останнім  було «Право  в казках», де студентам називали казку, а вони визначали яке право там визначається, а яке порушується.

Після цікавих та розважальних ігор студенти мали можливість подивитися продовження відеоролику «Права людини» та отримати солодкі призи за свою старанність.

Вероніка Агапова

Добавить комментарий