Відвідування вистави «Вість благая Кобзаря…»

Новини коледжу

7 листопада в рамках декади популяризації філологічних дисциплін студенти першого курсу відвідали виставу на честь Т.Г.Шевченко у музично-драматичному театрі ім. В.Магара.

«Вість благая Кобзаря…» — це літературно-музична композиція на основі поезій, біографії та живопису Т.Г.Шевченка. Режисер Руслан Проценко подарував студентам виставу у жанрі «Діалоги Поета з нащадками», чим хотів зобразити Шевченка актуальним й по сьогодні.

У виставі використовується прийом розгортання подій у паралельних вимірах – у сучасному світі та минулому. Історичні події подаються глядачам, як художній вимисел. Зачаровує хореографія, балетні сцени, видовищна  відео-фотопроекція, музика, спів і гра акторів.

За сюжетом, сучасний хлопець випадково зустрічає дівчину. Подорожуючи творами Кобзаря, вона доводить йому геніальність творів Шевченка. Перед ними постають сатирична поема «Сон» («У всякого своя доля..»), історична поема «Гамалія», революційно-романтична поема «Гайдамаки», образи різноманітних живописів, його кохані жінки та сам геній – Тарас Григорович.

Позитивні емоції, гарний настрій і ще більше пізнання життя найвидатнішого українського письменника. Студенти були вдосталь задоволені грою акторів та сценарієм, адже життя Тараса Шевченко має свої загадки.

Вистава та актори, які дуже талановито, професійно та натхненно показали своє мистецтво гри справили незабутнє враження на студентів, особливо тих, хто мав змогу особисто поспілкуватися з акторами. Особливо підлітків зацікавили сучасні образи та погляди молодих людей (головних героїв спектаклю) на художній світ та події минулого. Байдужих не залишилось. По закінченню студенти довго ділися враженнями та не дарма.

За підсумками перегляду вистави студенти 1 курсу повинні будуть написати відгуки і статті. Найкращі роботи будуть опубліковані на сайті коледжу.

Дар’я Базилевич

Добавить комментарий