Відбувся І етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Новини коледжу

7 листопада в рамках декади популяризації філологічних дисциплін в Еконоімко-правничому коледжі пройшов відбірковий етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імТШевченка. Участь у цьогорічному випробуванні взяв 81 студент І-ІІ курсів.

         З метою максимально об’єктивного оцінювання конкурсанти були розподілені на дві аудиторії. Із завданнями студентів ознайомили викладачі-філологи, а допомагали проводити конкурс призначені спостерігачі (Ковтун О.О. та Білоус А.О.).

Конкурсні завдання були покликані з’ясувати рівень обізнаності студентів із життєвим і творчим шляхом Кобзаря. Написання ж твору-роздуму допомогло визначити, чи є творче надбання Тараса Шевченка наразі актуальним для молоді, чи варто канонізувати його постать. Другокурсникам було запропоновано написати твір у форматі власного висловлення, з особливостями якого вони знайомляться під час підготовки до ДПА у формі ЗНО. Найбільші складнощі викликало завдання, в  якому слід було визначити, з якої поезії взято рядки. Пояснити це можна сприйняттям шевченкової поезії як суцільного метатексту. За успішне виконання усіх завдань студенти могли отримати 45 балів.

Конкурсні роботи перевірятимуть викладачі української мови та літератури: Данілкіна О.В., Доброскок С.О., Грушанська А.В., Коваль О.Ю., Матвєєва В.Є. та Стеценко А.О. Переможці визначатимуться колегіально за максимально набраною кількістю балів, щоб обрати представника, який гідно відстоюватиме честь ЕПК в наступних етапах конкурсу. 

Символічним завершенням конкурсного випробування стало відвідування студентами коледжу вистави «Вість благая Кобзаря» у музично-драматичному театрі ім. В. Магара.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2190565207934025&type=3

Добавить комментарий