Виробнича практика у студентів 3-го курсу

Новини коледжу
24 травня закінчилась виробнича практика у студентів 3-го курсу, спеціальностей фінанси, банківська справа та страхування та  облік і оподаткування.
Протягом  5 тижнів студенти набували практичний досвід в бухгалтерії, фінансовому відділі Запорізького національного університету, різних підприємств, фінансових установ, бюджетних організацій.. За наслідками зустрічі в Запорізькому міжнародному аеропорту, що відбулася в січні поточного року, студенти коледжу були запрошені на практику.
На звітній  конференції з виробничої практики були присутні керівники практики від коледжу Чичун Людмила Дмитрівна, Мордвінова Ірина Олександрівна, заступник директора Козак Ліля Валеріївна, представники Ощадбанку. Під час конференції студенти поділилися досвідом, навичками здобутими на практиці, висловились з приводу якості підготовки, уявлення про обрану професію.
Керівники баз практики, на яких перебували студенти  коледжу, залишились задоволені рівнем підготовки студентів та співпрацею із коледжем.
Такі організації як, Запорізький міжнародний аеропорт, Ощадбанк, ОТР банк,ТОВ «Джи ЕФ СІ», ТОВ «Ексім Трейд компані»  запропонували нашім студентам працевлаштування за обраною професією.
З повагою ЧИЧУН Л.Д.

Добавить комментарий