Виробнича практика студентів 2 курсу спеціальності туризм триває

Новини коледжу

З 29 січня в «Економіко-правничому коледжі»  в рамках навчальної програми розпочалася виробнича практика у студентів 2 курсу    спеціальності «Туризм».

Базами практики для студентів стали готельний комплекс «Reikarz», туристичні компанії: «Веста Тревел»,  «Істок», «Інтурист» та ведучий оператор України «Anex Tour». Керівники практики — досвідченні викладачі-практики  з напрямку туризм Ніколаєва Лариса  та Величко Наталля.

30 січня у рамках виробничої практики від  компанії «Anex Tour» студенти приймали участь у «ROAD show»  відкритті сезону літа Turkey 2018, яке відбувалось в готельному комплексі «Хортиця Палац» м.Запоріжжя. Студенти готувались до зустрічі гостей заходу, допомагали представникам готелів Туреччини роздавати тур агентам, які були запрошені на захід,  рекламний матеріал та подарунки. Під час презентації готелів  студенти дізнались про нові пропозиції відпочинку у Туреччині від працівників готелів  та комплексів Туреччини.   Більшість туристичних агентів м. Запоріжжя та Дніпра відвідали рекламний захід для майбутнього задоволення потреб клієнтів щодо відпочинку влітку. Студенти отримали великий досвід роботи туроператора  «Anex Tour», який знадобиться їм для подальшого проходження виробничої практики.

Але студенти не тільки відвідують бази практики, вони приймають участь у різних заходах туристичного напрямку. Так, 02.02.2018  в рамках виробничої  та навчальної практики студенти спеціальності «Туризм» 1-3 курсів   взяли участь у  туристичному форумі, який відбувся в Запорізькому Обласному Краєзнавчому музеї: «Презентація туристичного потенціалу Запорізького краю в зимовий період», організований Департаментом  культури, туризму національностей та  релігій облдержадміністрації. Метою якого було спростувати твердження, що Запорізька область лише для туризму в теплі пори року.

На зимові свята установи культури обласного центру відвідали тисячі гостей.  Учасники форуму з м.Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, а також Бердянського, Василівського, Чернигівського районів, представники Національного заповідника «Хортиця» і садиби «Попова» презентували кращі  місця для туризму і відпочинку Запорізького регіону.

Представники музеїв, санаторіїв, фермерських господарств, зоопарків та «зелених садиб» представляли свої заклади і наполягали на тому, що відпочивати Запорізькій області можна в будь-який час року.

Наприклад, санаторії та оздоровниці  Азовського  узбережжя працюють цілий рік. Сюди приїжджають дорослі і діти з усіх куточків України, а також ближнього зарубіжжя. При цьому діти можуть проходити курс лікування, не  відриваючись від навчання, оскільки в санаторіях працюють педагоги, які проводять уроки з основних шкільних предметів.

Побачити  українські традиції, та відпочити на природі взимку пропонують  господарі «зелених садиб», Бердянського та Мелітопольського районів. Гості зможуть покататися на лижах, відвідати сауну або лазню і навіть спробувати подоїти корів. Справжня українська кухня, відроджені традиції і трудотерапія – ось основні складові зеленого туризму Запоріжжя.

Крім цього, в рамках форуму було представлене військово-патріатичне співтовариство «Великий Став»  біля села Салтичія в Чернигівському районі Запорізької області. Це єдиний парк т мегалітів в Україні. Тут відтворена скіфська стоянка, стародавні кургани і святилища. Дольмени, менгіри, кромлехи, піраміди і навіть лабіринт розміщений на 70 гектарах цілинного степу. Саме тут можна побачити реконструйовані культові споруди древніх людей, предмети побуту та етнічний одяг. Крім того, тричі на рік ентузіасти організовують для гостей цікаві програми.

Катерина Сапоненко, студентка 2 курсу спеціальності «Туризм»,  у своєму звіті про туристичний форум підкреслила, що Запорізький край радо запрошує туристів з далеких країв, гостей з усієї України. І нехай вони відвідуючи нашу область, надовго зберігають яскраві враження і теплі почуття, везуть додому гарній настрій, відновлені сили і здоров’я.

Добавить комментарий