Випускники спеціальності туристичне обслуговування зустрілися з роботодавцями

Новини коледжу

Студенти 4 курсу спеціальності туристичне обслуговування Економіко-правничого коледжу успішно склали останню сесію і зараз готуються до важливого випробування – державного екзамену.

Адміністрація коледжу на чолі з директором Оленою Грибановою дбає не тільки про закріплення знань, вмінь і навичок студентів під час оглядових лекцій, але й про подальше працевлаштування випускників. Так, була організована зустріч майбутніх фахівців туризму з представниками Anex-тур, які запропонували роботу у  готелі Rixos the land of legends (Туреччина). Мережа готелів Rixos — одна з найуспішніших і улюблених в світі, ім’я якої говорить сама за себе.

Студенти і випускники коледжу вже заслужили репутацію, підкріплену досвідом роботи під час виробничої практики у Туреччині від кампанії Anex-тур.

Наші студенти працювали трансферменами (зустрічають туристів, супроводжують їх територією Туреччини), шоп-гідами, помічниками отельних гідів, і залишились задоволеними від отриманого досвіду.

Тож, бажаємо випускникам, по-перше, успішно скласти ДЕК, а по-друге, у запропонованій цікавій роботі — м’якого теплого сезону, цікавих маршрутів, допитливих туристів і задоволення від бездоганно виконаної роботи!

Добавить комментарий