Викладач коледжу Лариса Ніколаєва — спікер вебінару

Новини коледжу

23 січня в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар на тему «Використання тренінг-технологій у формуванні креативності педагога». Викладач Економіко-правничого коледжу  ЗНУ Лариса Ніколаєва поділилась власним досвідом застосування тренінг-технологій під час навчання студентів.

Перегляд відеозапису за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Auxverh7zPs

Педагог наголосила, що у теперішній час освітній процес відбувається за схемою: «здобувач освіти – мультимедійні технології – викладач». Освітній процес необхідно будувати за принципом індивідуального підходу. І тоді викладач стає для здобувачів освіти організатором, консультантом, тьютором.

Лариса Георгіївна у ході вебінару розповіла, що тренінг вимагає дотримання певних правил, які приймаються усією групою на початку заняття. Показала наочно на слайді презентації порівняння відмінностей між тренінгом та навчальним заняттям й звернула увагу, що тренеру необхідно мати спеціальну професійну підготовку.

Спікер навела приклади тренінгових вправ: «Знайомство», «Зіпсований телефон», «Експеримент», «Мозковий штурм», психогімнастичної вправи «Гра в асоціації», «Викладання матеріалу шляхом частково-пошукового методу з елементами евристичної бесіди», групової роботи «Вправи на роботу мислення», гри «Професія менеджер з туризму».

Свій виступ викладач завершила висловом Конфуція: «Вибери професію, котру любиш, і тобі не буде потрібно працювати ні дня у своєму житті».

http://nmc-pto.zp.ua/wp-content/uploads/2019/01/Vykorystannya-treninh-tehnolohij-u-formuvanni-kreatyvnosti-pedahoha.pdf

Добавить комментарий