Викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у тренінгу 
«Активні громадяни» від Британської Ради

Новини коледжу

Наприкінці минулого тижня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ за ініціативи заступника директора з навчально-методичної роботи Альони Ходаковської відбувся тренінг «Активні громадяни», в якому взяли участь викладачі та студенти коледжу. Тренінг був проведений досвідченими викладачами факультету іноземної філології: доцентами кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександрою Головко та Світланою Запольських у рамках співпраці Запорізького національного університету із Британською Радою за міжнародною програмою «Активні громадяни в усьому світі». У липні 2016 року ЗНУ став партнером Британської Ради і запустив тренінги з цієї міжнародної молодіжної програми в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Треба зазначити, що ця програма впроваджена Британською Радою у співпраці з організаціями громадянського суспільства в різних куточках світу, в тому числі і в Україні. Вона орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу і соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття. З 2009 року ця програма вже поширилася на країни Європи, Середнього Сходу, країни Африки та Південної Азії, охопивши більше 100 000 учасників, які відвідували навчально-практичні семінари, конференції, долучалися до соціальних досліджень і міжнародних навчальних візитів.

Основною метою програми «Активні громадяни в усьому світі» є створення світу, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад.
Організатори тренінгу активно залучають до участі у цій програмі не тільки викладачів та студентів, але й інших громадян та громадські організації, які готові ініціювати та реалізовувати соціальні проекти задля сталого розвитку нашого регіону.

Від Економіко-правничого коледжу ЗНУ у взяли участь 18 викладачів, які прагнуть реалізовувати важливі ініціативи та корисні для коледжу та громади проекти. Під час тренінгу, який проходив в інтерактивній формі, учасники дізнались про філософію програми «Активні громадяни», активно дискутували та обговорювали всі етапи впровадження та реалізації конкурентоспроможних проектів для коледжу, міста та громади. Крім того, організатори тренінгу поділились досвідом формування, подачі і реалізації проектів, побудови діалогу з представниками громадських організацій, активізації співпраці з ними.
Також під час тренінгу були обговорені важливі проблеми, пов’язані з благоустроєм нашого коледжу, міста та покращенням функціонування освіти, а також залучення студентської молоді до здорового способу життя, облаштування дитячих майданчиків тощо.
Серед проектів були запропоновані різні ініціативи, які стосувались обладнання туристичної лабораторії, придбання спортивного інвентарю для популяризації серед студентів здорового способу життя, обладнання для кімнати студентської ради коледжу, облаштування дитячого майданчика, створення кімнати дозвілля для дітей співробітників.

Зазначимо, що учасники тренінгу мають можливість подати розроблені під час навчання або майбутні проекти соціальної дії на здобуття міні-грантів від Британської Ради (провідної організації Сполученого Королівства з розвитку міжнародних культурних відносин, яка відкриває Великобританію для всього світу і поєднує весь світ з Великобританією).
Учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка та мають можливість подати свої власні проекти на розгляд Британської Ради.

Добавить комментарий