Викладачі Економіко-правничого коледжу взяли участь у вебінарі «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради і техніки»

Новини коледжу
Викладачі Економіко-правничого коледжу взяли участь у вебінарі «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради і техніки»

 

12 вересня 2018 р. на сайті naurok.com був проведений вебінар «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради і техніки». Спікером виступала сертифікований фахівець у галузі викладання англійської мови (CELTA) Ірина Максимова.

Під час проведення вебінару розглядались нагальні питання, які цікавлять як студентів, так і викладачів.

Як часто викладачі потрапляють у ситуації, коли потрібно пріоритезувати тест над навчанням? Чи траплялося поступатися автентичністю та практичністю задля вищого балу? Чи викликає ЗНО у наших студентів страх, тривогу та занепокоєння? Чи впливає це на кінцевий результат?

Протягом вебінару спікер розкрив причини, чому ЗНО спричиняє стрес, чи є це виправданим та що з цим робити. Дуже цікавими, захопливими та практичними виявились методи підготовки до будь-якого іспиту.

Несподіваними виявились поради щодо проходження пробного ЗНО як студентами та учнями 10 класів, так і самими викладачами. Спікер наголосила, що тільки в такий спосіб можна дізнатись, що відчувають наші студенти, та чим ми можемо їм допомогти.

Наостанок спікер наголосила на тому, що для вирішення будь-якої проблеми студентам потрібно докладати зусиль, і тоді вони будуть виправданими.

https://youtu.be/H-diS1M8csM

Тетяна Таран, голова циклової комісії математичних дисциплін та програмного забезпечення

 

 

Добавить комментарий