Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!

Новини коледжу

13 грудня в коледжі відбувся IX Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», організований Центром творчих ініціатив «Uclever» (м. Київ). Участь в інтелектуальному змаганні зголосилися взяти 60 студентів І-ІІ курсів усіх спеціальностей.

Впродовж години студенти під керівництвом викладачів англійської мови (Миргород А.М. та Калашник Я.В.) виконували тестові завдання, покликані виявити рівень володіння англійською мовою. Того ж дня бланки відповідей були відправлені до Києва, де їх перевірятимуть незалежні експерти. Завдання конкурсу були роздані студентам та будуть проаналізовані викладачами вже на заняттях. Традиційно переможців конкурсу відзначатимуть навесні пам’ятними подарунками та сертифікатами.

Наразі у коледжі триває реєстрація на Х Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот», що проводиться цією ж організацією. Подати заявку на конкурс можна до 19 грудня, звернувшись до свого викладача української мови. Сам конкурс проводитиметься 21 лютого 2019 року в День захисту рідної мови. З умовами його проведення та минулорічними завданнями можна ознайомитися за цим посиланням: http://www.uclever.com/index.php/menupatriot/2019. Переконані, що подібні мовні випробування допоможуть не тільки виявити лінгвістичний потенціал, а й краще підготуватися до ДПА.

 

Голова ЦК філологічних дисциплін

Доброскок Світлана  

Добавить комментарий