Вебінар до Дня безпечного інтернету

Новини коледжу

5 лютого відбувся вебінар з нагоди святкування всесвітнього Дня безпечного Інтернету, в якому взяли участь викладачі Економіко-правничого коледжу.

Першим спікером вебінару стала старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник. Оксана Миколаївна виступила з темою «Інтернет та онлайн-етикет». На початку своєї промови вона наголосила, що раніше безграмотними називали неписемних людей, але у недалекому майбутньому такими людьми будуть вважати тих, хто не вміє користуватись інтернетом. Спікер розповіла історію заснування цього свята та долучення України до нього. Наразі у цьому заході беруть участь 140 країн з усього світу, таким чином шануючи та вивчаючи властивості безпечного інтернету. Промову спікера доповнювала яскрава презентація і корисні поради викладачам та батькам з приводу безпечного користування інтернету.

Другим спікером був Андрій Пазюк – директор ГО «Українська академія кібербезпеки». Темою його доповіді стала: «Кіберзлочинність – як не стати жертвою». Андрій Валерійович пояснив нагальність проблеми кіберзлочинності, розповів як захистити себе та дітей від цього явища.

Також на вебінарі пролунали такі важливі теми як: «Можливості Google для інформаційної безпеки», «Основи кібербезпеки для 1-6 класів» та «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків».

Крім того, для студентів першого курсу було проведено онлайн вебінар на тему «Безпечний інернет». Загальновідомим фактом є те, що у перший вівторок лютого вся Європа відзначає день безпечного Інернету, який був заснований Єврокомісією ще в 2004 році. Головною метою цього заходу є залучення абсолютно всіх користувачів Інернету для того, щоб зробити їх більш обізнаними в сфері кібернетичних атак, інтернет-шахрайства тощо.  Саме тому, в Економіко-правничому коледжі було проведено вебінар від Cisco Networking Academy.  Він проходив у вигляді онлайн-трансляції, де представники кіберполіційних служб та керівники напряму IT-безпеки давали цінні поради задля того, щоб недосвідчені користувачі Інтернету знали, яким чином можна уникнути вірусних атак.

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий