Брейн-ринг «З Україною в серці»

Новини коледжу

12 жовтня у рамках проведення тижня Мужності та звитяги в 226 аудиторії 2 корпусу ЕПК ЗНУ відбувся брейн-ринг «З Україною в серці».

Участь у заході взяли команди з числа студентів 1 курсу Економіко-правничого коледжу, які отримали змогу підвищити свій рівень знань з культури та історії України, відповідаючи на різноманітні цікаві питання. Розпочав брейн-ринг кандидат наук з історичних дисциплін Максим Носик. Він привітав учасників та розповів про правила проведення заходу, який складався з IV турів. Після цього учасники кожної з  команд обрали собі назви. Таким  чином,  участь у I турі взяло 7 команд з такими назвами:

  • К71-18 (бухгалтерський облік) – команда «Матріархат»;
  • К231/1-18 (соціальна робота) – команда «Волонтер»;
  • К81-18 (право) – команда «Право»;
  • К121-18 (інженерія програмного забезпечення) – команда «Монархи»;
  • К61-18 (журналістика) – команда «Выжившие»;
  • К17-18 (1) (фізичне виховання) – команда «Рожденные побеждать»;
  • К17-18 (2) (фізичне виховання) – «Тінейджери».

У I та II турах брейн-рингу учасники команд повинні були відповісти на питання, які стосувалися  української історіі та культури. Якщо на перші 5 питань відповіли правильно майже всі команди, то з наступними питаннями, що почали ускладнюватись, було не так просто. III тур під назвою «Ой…» вимагав від учасників не лише знання українського фольклору, а й фантазії та креативу. Завданням цього туру було створити різноманітні вигуки, характерні для таких переживань як дорікання, страх, переляк, горе та здивування. Із завданням цього туру впоралися майже всі команди, продемонструвавши таким чином здатність до експромту. Останній IV тур під назвою «Ребус» був не менш цікавий за попередні, адже він «напружив мізки» студентам, перевіряючи їх кмітливість та увагу. Учасникам команд потрібно було серед великої кількості комбінацій літер знайти потрібні 20 слів, пов’язаних з українською історією. Всі команди гарно впоралися з цим завданням, отримавши, таким чином, велику кількість балів за правильні відповіді.

Після цього туру відбулося підрахування балів кожної з команд для визначення переможця. Ним стала команда «Право» групи К81-18, яка за швидкі та правильні відповіді отримала 129 балів. Друге місце у брейн-ринзі посіла команда «Матріархат» групи К71-18, третє – команда «Монархи» групи 121-18.

Сподіваємося, що такі заходи будуть проводитися у коледжі частіше, адже вони не лише об’єднують між собою студентів, а й дають змогу дізнатися велику кількість цікавої інформації про нашу країну.

Добавить комментарий